Led-стрічка герметична (в силіконі) IP54 і вище

Світлодіодна стрічка

Герметична світлодіодна стрічка призначена для підсвічування в місцях з підвищеною вологістю і запиленістю.
Ступінь захисту в лед-стрічках ip54 (ip64) та ip65 дає можливість світлодіодній герметичній стрічці безпроблемно і довго працювати в умовах підвищеної запиленості та вологи.
За такою стрічкою легко доглядати. За необхідності, вона легко протирається вологою серветкою і безпечна в обслуговуванні, до неї можна торкатися. Зверніть увагу, що світлодіодні стрічки з герметичністю IP54 не можна занурювати в воду – такий ступінь захисту не дає повної герметичності і може призвести до небезпечних ситуацій. Для підсвічування в умовах повного або часткового занурення в воду або в місцях з прямим попаданням дощу (води), використовується повністю герметична світлодіодна стрічка в силіконовій трубці з IP68.
Пам'ятайте, правильно підібране устаткування для підсвічування – запорука довгої, надійної, а головне, безпечної роботи.

Декілька порад

Якщо вам необхідно підсвітити велику ділянку або ж просто зробити яскраве підсвічування, вибирайте світлодіодну стрічку з smd 5050 світлодіодами. Така стрічка здатна дати багато світла в звичайному робочому режимі.
Також, якщо герметична стрічка встановлюється у важкодоступному місці, рекомендуємо купувати лед-стрічку Premium класу, що дозволить вам уникнути повторного монтажу або демонтажу через рік або два.
Дешеві світлодіодні стрічки дуже часто вимагають обслуговування через вигорання світлодіодних чіпів та інших поломок, а в стрічці, яка світиться, залитій герметичним силіконом, такий ремонт буде дуже складним.

 

світлодіодні стрічки герметичні

Якщо у вас виникли питання, пов'язані з роботою, підключенням або організацією освітлення світлодіодною стрічкою, звертайтеся до нас в офіс, наші фахівці нададуть якісну консультацію і допоможуть вам зробити правильний вибір.