Лед підсвічування стелі

Світлодіодна стрічка

Світлодіодне підсвічування для стелі

Лід підсвічування стелі & ndash; сучасно, модно і красиво!
Для декорації та інтер'єрного освітлення використовується такий винахід людства, як світлодіодна стрічка для підсвічування стелі.
У сучасному світі дизайну інтер'єру важко назвати місце, де не застосовують світлодіодне підсвічування. Це робочі зони на кухні, полички та ящики в шафах, закарнізні ніші, ну а підсвічування стелі світлодіодною стрічкою використувується практично скрізь, чому є справедливе пояснення.
Популярність світлодіодної стрічки, перш за все, пояснюється тим, що за своїми світловим характеристиками їй немає конкурентів, а зручність в монтажі, невеликі габаритні розміри і безліч модифікацій додають аргументів до цього виду підсвічування.

Які необхідні світлодіодні стрічки для стелі

Якщо ви підбираєте світлодіодну стрічку для підсвічування стелі, то обов'язково візьміть до уваги, що для безпечного використання необхідно застосовувати низьковольтні стрічки. Низьковольтні світлодіодні стрічки для підвісних стель вимагають підключення до спеціального джерела живлення трансформатору. Вся особливість полягає лише в тому, що слід заздалегідь, на стадії проектування, продумати підведення живлення до трансформатора і місце установки останнього. Зазвичай конструюють спеціальну нішу або ховають його прямо під стелею.
Також потрібно врахувати яскравість світіння. Якщо ви хочете, щоб підсвічування було яскравим, тоді світлодіодна стрічка для стелі повинна бути smd 5050 – така стрічка дає яскраве рівномірне світло.

Приклади застосування світлодіодної стрічки для стелі

підсвічування стелі світлодіодна
світлодіодна стрічка на стелі
підсвічування для стелі світлодіодне ціна