Люстри для хлопчика

Дитячі люстри

Люстри у дитячу кімнату хлопчикові

Люстра для хлопчика – це, звичайно ж, улюблений предмет інтер'єру, що нагадує улюблену іграшку або персонажа, а вже тільки потім джерело, що дає світло.
Літачки, ракети, футбольний м'яч або ж люстра у формі улюбленого казкового персонажа, наприклад, Супермена або Бетмена, що може краще тішити дитину і світити одночасно?
При виборі та купівлі люстри для хлопчика варто звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд, а й подбати про безпеку і якість світла. Це правило стосується освітлення для дитячих кімнат в принципі.
Дитяча настільна лампа або ж настінний світильник в кімнаті дитини повинні давати досить яскраве, приємне світло.

Яскраві фарби і теплі тони

Як правило, лампи в дитячу кімнату хлопчика, втім, як і люстри в кімнату дівчинки, – це завжди нехитрі фігури казкових героїв або іграшок, пофарбовані в яскраві барвисті тони.
Але варто зауважити, що при виборі освітлення в дитячі кімнати важливо не перестаратися з надлишком агресивних яскравих фарб, особливо це стосується червоного кольору або його відтінків. Щоб загальний фон дитячої кімнати був гармонійним і затишним, розбавте інтер'єр приміщення свіжими світлими тонами – це успішно можна зробити і освітлювальними приладами. Наприклад, люстра зі світлими плафонами або торшер з абажуром в ніжних тонах.

Люстра в кімнату хлопчика