Дитячі люстри в кімнату для дівчаток

Дитячі люстри

Увага! Наразі наш інтернет-магазин приймає та доставляє замовлення у штатному режимі.
Відвідування шоу-руму обмежене (не працює) у зв'язку з карантином.
Субота тимчасово вихідний день.
Якщо у вас виникли запитання стосовно замовлення, телефонуйте! Детальніше

Як вибрати люстру в дитячу кімнату дівчинки

Вибираючи лампу для дівчинки, важливо правильно підібрати колір такого світильника і його виконання.
Лампа повинна не тільки давати хороше, приємне для дитини світло, але і створювати комфортний, казковий настрій вашому чаду.

Світлі та приємні тони

Світильник у дитячу кімнату дівчинки може мати ненав'язливий відтінок світлих і теплих тонів, наприклад, рожевого. Приємне поєднання кольорів мають всі яскраві кольорові гами з білим або кремовим кольором – саме такі світильники створять затишок дитячої кімнати дівчинки. Для активної дитини можна обрати яскраві кольори: малиновий, оранжевий, фіолетовий.

Якою має бути люстра для дівчинки?

Немає строгого правила, яким би можна було керуватися перед тим, як купити люстру в кімнату дівчинки.
Але, якщо люстра в дитячу кімнату хлопчика – це яскравий світильник у вигляді предмета обожнювання вашого чада - футбольний м'яч, автомобіль або ракета, то для дівчинки, зазвичай, – це яскрава люстра з абажуром або арматурою в формі квітки, персонажа з казки або звірятка.
Пам'ятайте, що основна вимога до освітлення для дитячих кімнат – це безпека. Дитина може захотіти доторкнутися до люстри, не нехтуйте захистом, зверніть увагу на якість при купівлі лампи. Великий асортимент світильників в нашому інтернет-магазині дозволяє підібрати практично будь-яке освітлення в кімнату до дитини, це і дитячі настільні лампи, і люстри, і бра в дитячу. Не забувайте, яскраві фарби і форма з улюбленим казковим персонажем стануть джерелом позитивного настрою і в майбутньому залишать приємні спогади про дитинство вашої дитини.

 

Люстра в кімнату дівчинки