Споти з трьома лампами

Особливою популярністю сьогодні користуються освітлювальні прилади, більш відомі як споти. Попит на них зростає з кожним днем, адже крім привабливого дизайну, їх відрізняє компактність збірки, функціональність і т.д. Світильники споти можуть допомагати створювати як спрямоване освітлення, так і розсіяне. Ними можна підкреслити тіні і відблиски на окремих предметах інтер'єру, а також – сконцентрувати увагу, наприклад, на стіні або стелі, щоб розширити простір. Ступінь освітлення можна регулювати.

Споти світильники з трьома лампами: переваги

Дані освітлювальні прилади мають широку сферу застосування. Вони будуть ідеально виглядати в приміщеннях з низькими стелями, в вузьких проходах. Спот-системи можуть бути розміщені на різних поверхнях, як на стінах, так і на стелях. За допомогою них можна створити різні світлові ефекти, відповідний настрій.

Дані конструкції мають підвищену стійкість до механічних впливів, а також - до вібрації. Вони стануть відмінним складовим елементом будь-якого дизайнерського рішення, будь-то класика, мінімалізм або лофт. Їх можна буде застосовувати і для організації зовнішнього освітлення, наприклад, для підсвічування фонтану або басейну.

Світильники споти з трьома лампами: ціна

Ціна на вироби такого формату складається з кількох складових, і у кожного віртуального магазину вона своя. На цінник впливає:

  • форма,
  • колірне рішення,
  • дизайнерська розробка,
  • виробник,
  • потужність,
  • особливість управління,
  • радіус освітлення,
  • матеріал виготовлення.
На сучасному ринку можна придбати вироби з дерева, скла або кришталю, які будуть вище за ціною, ніж товар з металу або пластику. Щоб купити спот від ведучого відомого виробника, доведеться заплатити більше, ніж за товар від початківців компаній.

Купити спот світильник в Києві

Такі великі міста як Київ, а також - інші населені пункти, обслуговує наш інтернет-магазин. Але у жителів столиці є одна перевага - вони можуть відвідати стаціонарний магазин, щоб забрати інтернет-замовлення або ж на місці придбати потрібний освітлювальний прилад. Ми пропонуємо найкращу продукцію та за найкращою вартості. У нас є моделі для закладів розважального характеру (барів, ресторанів, кафе), для архітектурного підсвічування на вулицях і для організації освітлення в житлових приміщеннях.