Споти з двома лампами

Світильник спот є найцікавішим на сьогоднішній день освітлювальним приладом. Він привертає увагу своєю вишуканістю, характеризується повною відсутністю рамок, великою кількістю варіантів дизайну. Дані освітлювальні прилади робляться з пластика, латуні, металу. Підстави можуть мати квадратну, прямокутну або овальну форму. Виробники прикрашають їх перфорацією і іншими різновидами оздоблення. Пара ламп з плафонами часто розміщуються симетрично. Забарвлення може бути різним.

Спот світильник: особливості

Спот-системи з 2-ма лампами володіють деякими перевагами. Наприклад, одна конструкція дозволяє розділити простір на дві різні зони або візуально скоректувати його. Різноманітність конфігурацій вражає, деякі моделі оснащені регуляторами рівня яскравості. Їх можна використовувати як нічник для дитячої або для освітлення кухні. Такий прилад можна монтувати не тільки на стелю, але і на стіни. Застосування галогенових ламп з теплою тональністю дає можливість передавати кольори інтер'єру.

Ціна світильника спот

Ціна конструкції залежить від матеріалів, з яких вона створена, її габаритів і інших технічних параметрів. Виходячи з вартості, даний вид освітлювальних приладів можна розділити на 3 групи:

 • Бюджетні моделі (800 - 2 000 грн.)
  Ці витончені конструкції з пластика, металу легко кріпляться на стелю або на стіну. Можливості регулювати рівень яскравості в них немає.
 • Середній сегмент (2 000 - 4 000 грн.)
  Моделі даної категорії робляться з металу, латуні. Деякі з них оснащені регуляторами яскравості.
 • Преміум (4 000 - 14 000 грн.)
  Красиві, потужні прилади даної категорії здатні стати родзинкою будь-якого інтер'єру. Вони застосовуються не тільки в квартирах, але і в офісах, барах, ресторанах.

Де купити споти з двома лампами?

Хочете купити спот з двома лампами? Тоді звертайтеся в інтернет-магазин «Люстра-Стиль». Купуючи це світлотехнічне обладнання у нас, ви отримуєте такі переваги:

 • Високоякісний товар від відомих світових брендів;
 • Доступну вартість;
 • Гарантію на кожен прилад;
 • Величезний асортимент;
 • Кваліфіковану допомогу при виборі;
 • Швидку доставку по місту Київ і по всій Україні.
Ми робимо все, щоб наші клієнти були задоволені і хотіли повернутися до нас, якщо знову знадобиться високоякісна освітлювальна техніка.