Трекові системи

Трекова система освітлення являє собою систему скомпонованих освітлювальних ламп, які кріпляться без використання проводів — на загальній токоведущей шині. Вони широко затребувані як в приміщеннях комерційного призначення (магазини, вітрини, виставкові зали та центри, кафе і магазини), так в житлових квартирах і будинках.

Трекові система освітлення: купити замість безлічі світильників

Трекові (шинні) світильники мають цілу низку переваг:

  • це не готовий виріб, трекова система освітлення відкриває перед дизайнером великий простір для фантазії — вона дозволяє, використовуючи різні перехідники і з'єднувальні елементи, створювати дуже складні просторові освітлювальні композиції, які можна встановити на найскладнішій у геометричному відношенні поверхні, а також на меблях, полицях або в нішах;
  • варіативність джерела світла — можливість використовувати на одній шині світильники різного типу (поворотні, стаціонарні) з різними типами ламп (галогенні, енергозберігаючі, світлодіодні), різної потужності, комбінувати їх у будь-якій послідовності, створюючи необхідну інтенсивність освітлення в потрібному напрямку. Особливо ефективні світлодіодні лампи — при незначному енергоспоживанні вони дають можливість зонувати простір, створюючи в одному місці розслаблююче розсіяне освітлення, а в іншому, наприклад, над робочою поверхнею — сфокусований потужний світловий потік;
  • економія простору — трекова система може встановлюватися, виходячи з можливості найбільш оптимального використання простору — як на стелі, так і на стіні. Якщо порівнювати їх з іншими джерелами світла, трекові системи освітлення займають значно менше місця. Немає необхідності встановлювати кілька освітлювальних коробок і займатися розведенням проводів — досить тільки однієї точки підключення, а використання обертових підвісок дасть можливість висвітлити будь-яку точку в кімнаті. Шинні світильники особливо зручні для установки в старих будинках або квартирах — немає необхідності руйнувати або свердлити стіни, прокладаючи нові дроти, без особливих зусиль можна отримати сучасну багатофункціональну систему освітлення.

Трекові система освітлення: купити в Києві все необхідне в одному місці

Інтернет-магазин Люстра-Стиль пропонує купити все необхідне для установки трекових систем: струмопровідні шини, різні види світильників і ламп, супорти (прямі, хрестоподібні, гнучкі, Г- і П-подібні, прямокутні). Завдяки прямому, минаючи посередників, співпраці з виробникам, ціна в нашому інтернет-магазині на шинні системи освітлення — одна з найпривабливіших не тільки в Києві, а й по всій Україні.

Трекові система освітлення від інтернет-магазину Lustra-Style — ефектний зовнішній вигляд, широкий функціонал і відмінні світлові показники.