Настільні лампи на основі

Шановні клієнти! Зверніть увагу на наш графік роботи:
Неділя 7 червня – вихідний день.
Понеділок 8 червня – вихідний день.

Гарних вам свят!

Іноді навіть уявити складно, як люди раніше обходилися без електричного світла. Потрібно було витрачати не тільки гроші, але і зусилля на використання свічок, керосинок та інші освітлювальні предмети. А через брак світла у багатьох сильно сідало зір.

Благо, ми живемо у вік технологій і хороше освітлення є нам завжди. Тепер можна читати в будь-який час доби, не побоюючись отримати короткозорість.

Лампи на підставі створені спеціально, щоб стояти на площині. Але на яку поверхню їх розмістити? І який світильник куди поставити? Розберемося далі.

Лампи на підставі - кожному своє місце

Де найчастіше можна зустріти даний освітлювальний прилад? Правильно, у трудовій зоні і в якості додаткового освітлення. Але слабкий по потужності освітлювальний прилад можна використовувати в якості робочого світла, як і той, в якому неправильний напрямок променів.

Лампи на підставі діляться на два види:

  • настільні для роботи
  • декоративні

Відмінність полягає в тому, що у першого типу достатньо потужності, щоб висвітлити весь стіл і підготувати його до роботи. Їм характерні велика висота і можливість регулювання "шиї". Це допомагає направити світло в потрібну область.

Про другий тип ясно вже виходячи з назви. Вони часто статичні і виконують більше функцію, що декорує, ніж освітлювальну. Хоча їх вистачає, щоб без шкоди для зору можна було ввечері щось почитати. Розміщують їх зазвичай на приліжкові тумбах, у вітальнях, підвіконнях та інших місцях, де не вистачає невеликого освітлювального пристрою.

Ціна за лампи на підставі

Дані світильники хороші тим, що знаходяться в абсолютно будь-якому ціновому сегменті. Можна підібрати для себе як найбільш бюджетний варіант, так і придбати щось дорожче.

У нас Ви зможете підібрати настільний освітлення на будь-який смак і гаманець. Ми надаємо лампи на підставі за вигідною ціною. Але, природно, вартість може варіюватися через виробника, технології і матеріалів.

Робочий світло краще вибирати на довгій нозі з можливістю настройки його положення. Також бажані конусоподібні або купольні форми плафона, так як вони добре розсіюють промені. Якщо Вам необхідно протягом усієї доби сидіти зі столом, дуже рекомендується знайти модель з можливістю зміни яскравості.

Для декоративного освітлення немає ніяких рамок. Вибирайте те, що Вам подобається і що підходить під Ваш інтер'єр.

Замовити лампи на підставі в інтернет-магазині

Перед покупкою обов'язково визначитеся, який і для чого Вам потрібен світильник. Вище ми вже розглянули для чого це важливо. Якщо Ви в чомусь не впевнені і не можете розібратися самостійно, завжди є можливість зв'язатися з нашими операторами. Наші фахівці є роз'яснять всі хвилюючі Вас питання.

Замовити лампи на підставі простіше простого, а от сформувати особисті запити до висвітлення вже складніше.Ну а якщо Ви вже знаєте, чого хочете - ласкаво просимо до ознайомлення з асортиментом в нашому інтернет-магазині