Підсвічування для картин і дзеркал

Увага! Наразі наш інтернет-магазин приймає та доставляє замовлення у штатному режимі.
Відвідування шоу-руму обмежене (не працює) у зв'язку з карантином.
Субота тимчасово вихідний день.
Якщо у вас виникли запитання стосовно замовлення, телефонуйте! Детальніше

Підсвічування для картин і дзеркал

Серед різних джерел освітлення підсвічування для творів мистецтва або дзеркал займають особливе місце. З одного боку — без них цілком можна обійтися, але з іншого — саме ці невеликі пристрої створюють досконалий образ житла, підкреслюють смак господарів і вміння красиво подати власну художню колекцію.

Навіщо потрібні світильники для картин і дзеркал?

Підсвічування для картини або дзеркала не замінить люстри або бра, які відіграють головну роль в освітленні приміщень. Але світильники для ванної кімнати точно оцінять жінки, особливо в процесі догляду за обличчям і при нанесенні косметики.

Твори мистецтва, що прикрашають кімнати, вимагають правильної підсвічування. Вона зберігає натуральні відтінки картини, робить зображення більш чітким, дозволяє розглянути навіть дрібні деталі. Основні функції ламп:

  • Залучення уваги до художніх полотен;
  • Виділення дрібних деталей;
  • Створення оригінальних дизайнерських інтер'єрів;
  • Зонування простору;
  • Створення комфортного середовища.

Світильник для картин і дзеркал: в чому різниця?

Різниця між джерелами світла для полотен і пристроями для дзеркал — суттєва, так як в першому випадку світло направлене на стіну, в другому — на обличчя людини. Світильники для картин і дзеркал і кріпляться по-різному, перші — над об'єктом, другі — фронтально. Пристрої, які використовуються для освітлення картин, мають різні конструкції, найчастіше вони мають лінійну форму і дугоподібну ніжку, за допомогою якої кріпляться до стіни. Твори невеликого формату можуть висвітлюватися одним світильником, великі полотна — підсвічуватися за допомогою системи спотів.

Бічне світло дозволяє:

  • Розгледіти обличчя в деталях;
  • Ідеально нанести косметику;
  • Поправити макіяж при виході на вулицю;
  • Побачити себе в природному світлі.

Дзеркала з підсвічуванням можуть встановлюватися у ванній кімнаті, коридорі або спальні, якщо тут жінка проводить косметологічні процедури.

Як вибрати і де купити підсвітку для картин і дзеркал?

Світильники мають різний дизайн, найбільшою популярністю користуються класичні моделі і моделі в стилі хай-тек. Вибір залежить від загального дизайну приміщення, в якому передбачається розмістити таке джерело світла.

У Києві існує досить велика кількість торгових точок і компаній, що пропонують такий товар. Купити лампи можна в інтернет-магазині Люстра-Стиль. Тут представлений широкий асортимент товарів, повна інформація про кожну торгової позиції. Фотографії дозволяють розглянути всі детально і вибрати потрібну модель освітлювального приладу. Клієнтами магазину можуть бути не тільки жителі столиці, а й інших міст України. Доставка замовлень здійснюється в найкоротші терміни.