Підвісні люстри

Інтер'єрні світильники – люстри-підвіси

Підвісні люстри – освітлювальний елемент інтер'єру, що звисає від стелі на декоративному дроті, ланцюжку або плетеному шнурі.
Бажаєте, щоб ваш інтер'єр доповнили такі стильні підвісні люстри? Ми напишемо трохи про них!
Люстри підвісні допоможуть урізноманітнити будь-який інтер'єр, привернуть до себе увагу гостей і наповнять якісним освітленням вашу вітальню або будь-яку іншу кімнату.

Особливості підвісної люстри

Підвісна люстра заслуговує індивідуального уваги, так як має яскраво виражену особливість – це підвіс, своєрідний тип освітлювальних приладів, що має оригінальний дизайн і форму.
Підвісні люстри бувають різної форми та з різних матеріалів (тканина, скло, метал, дерево та інші). Помічено, що непоганий ансамбль вийде в поєднанні підвісів зі стильними стельовими люстрами.

Різновиди підвісів

Асортимент моделей підвісних люстр досить широкий, проте глобально такі підвіси можна розділити всього на дві категорії.
Функціональна лампа, люстра підвісна, може бути оснащена одним (люстра-підвіс) або декількома плафонами ( багатоламповий підвіс), які, як уже писалося вище, закріплені на струні або шнурі.

  • Багатолампові – ідеальний варіант для передпокою або будь-якого іншого невеликого приміщення. Люстри з декількома лампами підійдуть для просторих кімнат. Зручні в експлуатації і гнучкі моделі, світло можна направити на бажаний об'єкт. Оригінальним варіантом можуть бути пристрої на довгому ланцюгу, яку можна регулювати за потребою.
  • Однолампові підвіси містять лише одну лампу. Найпоширеніший варіант таких підвісів світильник з абажуром. Цікаве дизайнерське рішення – монтаж 3-4 однолампових підвісних моделей в один ряд.

Переваги люстр-підвісів

  • Підвісні моделі люстр забезпечують освітлення, спрямоване в конкретну зону, що створює зручність в робочій обстановці. Саме тому в кабінетах керівників підприємств, в кімнатах для нарад можна часто зустріти подібні вироби. Вони виглядають стильно і здатні створити комфортні умови і для освітлення вітальні, і для робочого процесу;
  • Моделі підвісних люстр невеликих габаритів чудово впишуться в маленькі приміщення, наприклад, на кухню або в спальну кімнату, також вони вдало доповнять інтер'єр, але не стануть одним з основних елементів.

Де краще застосовувати підвісні люстри

Такий вид люстр як люстри підвіси рекомендується застосовувати в приміщеннях з високими стелями, в таких випадках візуально розширюється простір, кімната стане більш затишною і світлою.
Популярністю такий вид ламп користується в готельно-ресторанному бізнесі, дуже часто саме підвісні люстри можна побачити в кафе і ресторанах.
Така популярність застосування підвісних люстр в освітленні ресторану пояснюється тим, що завдяки ним легко розділити приміщення на зони, залишаючи легкий напівтемрява в одній зоні і акцентуючи яскраве освітлення на конкретному об'єкті, наприклад, на обідньому столі. Також, запевняємо вас, люстри підвіси чудово виглядають в житлових квартирах, будинках, котеджах, наповнюючи світлом кухню, вітальні та спальні.

Люстри-підвіси в інтернет-магазині «Люстра-Стиль»

«Люстра-Стиль» – спеціалізований магазин, де можна вибрати і купити люстри підвіси з численних пропозицій (вітрина, каталоги, промоакції, розпродаж).
Ми раді запропонувати масу різних варіантів люстр за дуже демократичними цінами, серед яких і люстри-підвіси. Ми знаємо, що, купуючи продукцію у нас, ви залишитеся задоволені, адже співпраця з нами – це вигідно, зручно і просто. Підвісні люстри, які пропонуються в нашому інтернет-магазині, відповідають європейським та українським стандартам.

купити люстру-підвіс