Підвісна дитяча люстра

Підвісна люстра або підвіс – це лампа, що звисає на декоративному шнурі від стелі, частіше у вигляді абажура або плафона.
Підвісна люстра в дитячу кімнату – це той же підвіс, але з дитячим малюнком або просто пофарбований в яскраві тони.

Підвісні люстри для дитячої кімнати повинні бути зроблені з якісних, безпечних матеріалів і мати надійне кріплення. Якщо правильно вибрати підвіс в дитячу, то така люстра буде тішити вашу дитину та прослужить досить довго.
Дуже часто, для створення гармонійної атмосфери в дитячій кімнаті, світильники для дитячих кімнат пропонуються цілими колекціями. Рекомендуємо такі освітлювальні прилади як бра та настільні лампи для дитячої кімнати вибирати з однієї колекції, це дозволить створити гармонійний інтер'єр дитячої кімнати.

Вибираючи освітлення в дитячу кімнату, обов'язково потрібно враховувати стать дитини. На нашому сайті ми зробили спеціальні добірки люстр для дівчаток і таких же освітлювальних ламп в кімнату хлопчиків, сподіваємося, це полегшить навігацію і допоможе вам зробити правильний вибір.

Якщо в дитячій кімнаті технологічно немає можливості використовувати люстру-підвіс, наприклад, при низьких стелях, радимо вибрати освітлення з асортименту стельових світильників. Такий тип ламп має відносно невелику посадку від стелі і не буде захаращувати простір.

Люстра-підвіс для дитячої кімнати