Люстри декоративні

Буває, заходите Ви в арт-кафе і дивуєтеся його оформлення. Може, це створює враження химерна меблі, може, це малюнки на стінах, може ще щось. Але крім цього, майже у всіх подібних закладах присутні цікаві світильники. І дивлячись на них, відразу хочеться придбати щось подібне і в свою обитель.

Декоративні люстри мають одну особливість: їх багато, дуже багато. Так що це можна вважати як плюсом, так і невеликим мінусом. Переваги полягають у тому, що Ви можете зі всієї безлічі вибрати саме те, чого Ви хочете. Ну а недолік полягає лише в тому, що серед такого розмаїття дуже складно зупинитися лише на одному варіанті.

Вибір декоративних люстр по стилю

Часом, світильники бувають настільки креативними, що їх неможливо віднести ні до якого конкретного стилю. В цьому і полягає особливість декоративних люстр. За рахунок того, що дизайнеру дозволено творити все, що тільки прийде йому в голову, ці лампи і придбали настільки неординарний вид.

Але все ж якийсь із стилів цілком може домінувати над іншими. Як і завжди є стиль старовинний і класичний, і є новий і сучасний.

  • Класичний стиль. Включає в себе образи Вікторіанської епохи та претендує на розкіш і розмах. Каркас зроблений з металу, а самі плафони і декор виготовляються в основному з кришталю і скла. Але це зовсім не обов'язково, це лише загальні риси класики. У дизайні таких декоративних люстр можна зустріти рослинні, плавні абстрактні або більш суворі елементи. Простіше кажучи, тепер пересічна лампа може похвалитися унікальною родзинкою.
  • Сучасний стиль. Більш лаконічний, але не менш цікавий. Тут вже у дизайнерів немає ніяких рамок і вони можуть втілити всі свої задуми. Це може бути складна геометрична конструкція, плетений металевий кокон, суцвіття з лампочок, різнорівневі плафони і так далі.

Де купити декоративну люстру?

Наш інтернет-магазин Люстра-Стиль пропонує Вам величезний вибір найрізноманітніших варіантів. Ви можете замовити незвичайні світильники для будь-якого приміщення: вітальні, кухні, ванній, спальні, дитячої. Вашим дітям особливо повинні сподобатися химерні форми джерела світла. Саме тому і варто купити декоративну люстру.Адже вони універсальні, а самих моделей існує нескінченна безліч. Що ще здатне поєднати практичність і неординарність в одній особі?

Замовити декоративну люстру за вигідною ціною

У нашому інтернет-магазині Ви зустрінете товар тільки за найвигіднішими цінами. Нам важливо, щоб Ви отримали задоволення від покупки. Тому ми готові запропонувати Вам виняткові і довговічні речі. Але вже якщо раптом сталися непередбачені обставини, Ви може скористатися гарантією. Ми видаємо її на термін від 6 місяців до 1 року.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, ви завжди можете проконсультуватися з нашими співробітниками по телефону, не виходячи з дому. Виберіть улюблену лампу і здивуєте гостей своїм креативом!

декоративні люстри