Люстри світлодіодні LED

Світлодіодні люстри є втіленням передових технологій в сфері сучасних джерел світла. Вони однаково виграшно можуть підкреслити дизайн як громадських, так і житлових приміщень. Лед люстри при роботі виділяють менше тепла, ніж лампи розжарювання або газорозрядні і не сприяють підвищенню температури в приміщенні. При цьому термін служби таких джерел світла – більше 20 років.

Переваги led-люстр

  • прилади надійно працюють при будь-якій температурі;світлодіодна лед люстра в магазині Люстра-Стиль | Київ
  • яскравість світла в 10 разів перевищує лампи розжарювання;
  • відрізняються високою механічною міцністю;
  • стійкі до вібрації;
  • мають невеликі розміри;
  • миттєво включаються, не пульсують і мають високу передачу кольору;
  • екологічні;
  • економлять електроенергію. Наприклад, люстра потужністю 10 Вт відповідає лампі розжарювання потужністю 100 Вт;
  • мають гарантійний термін служби від 5 років.

Типи світлодіодних люстр

Люстри світлодіодні діляться на декілька типів:
 - Офісні. Забезпечують освітлення робочої зони відповідно до існуючих норм для адміністративних будівель. Вони знижують загальне енергоспоживання, позитивно впливають на зір і підвищують працездатність.
 - Панельні led люстри (світлодіодні панелі). Відрізняються мінімальною товщиною 12 мм. Це найкращий вибір для приміщень з низькими стелями. Вони можуть монтуватися накладним, вбудовуваним або підвісним способом. Такі вироби прекрасно підходять не тільки для адміністративних установ, а й виробничих цехів.
 - Точкові люстри на світлодіодах є оптимальним рішенням для підвісних або натяжних стель. За економністю вони в два рази перевершують енергозберігаючі лампи і абсолютно пожежобезпечні.
 - Антивандальні люстри led з успіхом можуть використовуватися в системі ЖКГ. Крім 80% економії матеріальних витрат вони будуть надійно служити не менше 15 років.
 - Складські світильники призначені для роботи в приміщеннях з високими стелями. Завдяки підвищеній яскравості, вони можуть використовуватися на складах, промислових об'єктах або в ангарах.

Будь-яка люстра led забезпечить якісне підсвічування і комфорт для відпочинку або роботи. Сучасні технології дозволяють виготовляти вироби будь-якого розміру, форми, потужності або кольору температури. За допомогою таких джерел світла можна створювати освітлення будь-якого типу: функціональне, декоративне або локальне. Простота монтажу, стильний дизайн і тривалий термін служби – аргументи для того, щоб світлодіодні люстри купити.

Світлодіодні люстри для дому фото і ціни | Люстра-Стиль в Києві

Які ж головні плюси світлодіодних люстр?

Перша перевага полягає в тому, що люстри мають екологічну складову і безпеку. Всім відомо, що світлодіодні лампи не містять елементів ртуті і при пошкодженні самої лампи не потрібно повідомляти в спеціальні служби і нервувати. Світлодіоди в лампі при роботі майже не нагріваються! Пошкодитися об світлодіодну лампу практично неможливо. Друга перевага світлодіодних люстр, які продаються в інтернет магазині освітлення Люстра-Стиль – це естетика та стиль. Світильники можуть змінювати свій колір та інтенсивність усього світлового потоку. Тому кількість варіацій освітлення Вашої кімнати може бути неймовірно великим і барвистим, індивідуальним і неповторним. Зазвичай світлодіодні люстри LED продаються з пультами дистанційного управління.
І на завершення хочеться сказати про довговічність виробів. Купуючи світлодіодну люстру через інтернет в Києві, Ви забудете про процес заміни лампочок.