Пристельові люстри

Переглядаючи люстри стельові в інтернет-магазині, кожен покупець думає про те, як вибрати підходящий варіант серед безлічі конструкцій і видів. В такому світловому розмаїтті легко загубитися. Для початку покупцеві потрібно визначитися зі стилем, в якому буде виконаний цей предмет інтер'єру. Для приміщення, оформленого в традиційному класичному стилі, підійдуть кришталеві моделі, стиль кантрі передбачає наявність дерев'яних та кованих елементів. Ну а шанувальників модерну люстри пристельові порадують своєю різноманітністю форм, кольорової гами та сучасних матеріалів. Якщо ви прихильник стилю кітч або обожнюєте фьюжн, для вас дизайнери створили предмети інтер'єру з поєднанням декількох стилів. При виборі не варто забувати про колір і текстуру шпалер та меблів.

Пристельові люстри: переваги

Це ідеальний варіант для невеликої кімнати з невисокими стелями. Моделі з плафонами виглядають компактно, але, в той же час, дають відчуття збільшення простору. Чим прозоріше буде плафон, тим більше світла в кімнату він пропустить. З покупкою кольорових декоративних плафонів потрібно бути обережними, оскільки їх підбирають чітко до кольорової гами в кімнаті. Форма плафонів найчастіше геометрична.

Дуже нарядно виглядає люстра пристельова з декількома лампами, де плафони спрямовані вгору. Цей варіант вважається найбільш оптимальним, оскільки світло не б'є в очі і відбиваючись від стелі, розсіюється по всьому приміщенню. Така конструкція кріпиться безпосередньо до стелі, а світильники можуть повертатися, дозволяючи регулювати напрямок світла.

Доставка пристельових люстр по Україні

Люстри пристельові в інтернет-магазині lustra-style відрізняються сучасним дизайном, різноманітністю стильових напрямків і гарною якістю. Ці предмети інтер'єру поєднують в собі відмінні естетичні якості, виглядають не громіздко, відрізняються високою функціональністю, візуально збільшуючи невеликий простір кімнати з низькою стелею.