Люстри

Люстри – ваше вишукане джерело світла

Люстра – інтер'єрна деталь будь-якого житлового приміщення, що поєднує в собі освітлювальну функцію і елемент декору.
Процес вибору люстри в будинок лише збоку виглядає легкою справою, а зіткнувшись з таким завданням, ви зрозумієте, що не все так просто, як може здатися на перший погляд.
І неважливо, де ви вибираєте люстру, в звичайному магазині або в спеціалізованому інтернет-магазині освітлення, різноманітність варіантів геометрії форм світлових ламп, їх розмірів і кольорового рішення вас здивують.

Як вибрати люстру

Вибираючи люстру, слід брати до уваги особливості приміщення, де вона буде встановлена. Це має неабияке значення. Наприклад, люстра в кухню повинна бути практичною, бажано стельовою і без тканинних абажурів – не забувайте, на кухні частіше ніж в інших приміщеннях накопичується пил. А от світильники для ванної кімнати повинні бути з підвищеною герметичністю, і це не дивно, адже підвищена вологість впливає на довговічність будь-якого електричного приладу.
Світильники для вуличного освітлення повинні мати найвищий ступінь герметичності і міцну конструкцію (арматуру), інакше світлова лампа не прослужить довго.
На нашому сайті ми спеціально розробили рекомендовані розділи з добірками для різні кімнат. Це розділи з освітленням для дитячої кімнати і з люстрами для вітальні, спеціальні розділи для офісного освітлення і ресторанно-готельного бізнесу, тобто світильники для кафе і ресторанів.
При виборі люстри обов'язково звертайте свою увагу на спрямованість плафона: плафони, спрямовані вниз, дають більше світла і, навпаки, у люстри, в якій плафони дивляться вгору, велику частку світла поглинає стеля.

Стилі люстр

Люстра в нашому інтернет магазині – це не тільки джерело світла, а й важливий елемент декору, який повинен входити в загальну рамку концепції дизайну інтер'єру. Завдяки люстрі ви можете посилювати загальну стилістику дизайну, наприклад, підкреслити спрямованість стилю, вибравши люстру в стилі Лофт.

Дуже популярними, з великим споживчим попитом, стали світлодіодні люстри. У нашому інтернет-магазині люстр вони представлені в різному форматі виконання. Елітні люстри знаходяться в особливій ніші споживчого попиту. Часто це ексклюзивні моделі або ж індивідуально виготовлені з урахуванням побажання замовника. Такі екземпляри люстр є вишуканою прикрасою багатих інтер'єрів, додадуть їм індивідуальність і вишуканість.

Класичні, сучасні, з абажуром, стельові і пристельові, люстри-свічки, кришталеві, декоративні, підвіси, італійські та багато видів і типів ламп, що постійно поповнюють наш каталог люстр.

Перед тим як купити люстру в нашому інтернет-магазині, вибирайте, користуючись зручним фільтром. Завдяки фільтру з вибором характеристик можна робити вибірки люстр за кольором і формою, а вони тут представлені в немислимих кількостях і варіантах.

Ціна люстри

Ціна на люстри безпосередньо залежить від застосовуваного матеріалу, виробника, дизайну, виду і, звичайно ж, якості.
Ми впевнені, Ви обов'язково підберете необхідну Вам люстру, яка прослужить довгі роки.

Фільтр
Вигідні пропозиції
Ціна
  •  —  грн