Люстри c пультом ДУ

Для нинішнього покоління людей, які виросли в оточенні всіляких гаджетів і з дитинства звикли до комфорту, практичні люстри з пультом зовсім не здадуться чимось незвичайним. Якщо можна на відстані, навіть не піднімаючись з дивана для цього, управляти всіма функціями телевізора, плазмової панелі, домашнього кінотеатру або медіацентру, то чому не робити те ж саме і з освітленням, яке дуже зручно регулювати за допомогою пульта дистанційного керування. Як правило, на пульт виносять управління всіма параметрами світильника — яскравістю світла, включенням-виключенням окремих лампочок або секцій світлодіодним ЛІД люстри і т.п.

Незвичайна люстра на пульті, доступна ціна в інтернет-магазині

Крім надзвичайної зручності в управлінні, люстри на пульті, вартість яких на сьогоднішній день опустилася до цілком доступного рівня, привертають ще й вельми незвичайним футуристичним зовнішнім виглядом, прекрасно вписуючись в інтер'єри, оформлені в прогресивному техно-стилі. Складені з окремих переплітаючихся сфер, кілець і інших геометричних фігур, вони приголомшливо виглядають навіть у вимкненому стані. Крихітні світлодіоди при цьому розгледіти абсолютно неможливо, але при включенні вони заливають кімнату рівним і яскравим світлом, а декоративне підсвічування загадково мерехтить по контуру світильника, перетворюючи його в дивовижний арт-об'єкт.

Де можна купити люстри з пультом в Києві

Просто загляньте в мережі інтернет на сторінки мультибрендового магазину Люстра-Стиль і виберіть на свій смак оригінальну багатофункціональну люстру на пульті. Найбільшою практичністю відрізняються люстри-вентилятори — універсальне рішення, в рівній мірі підходить як для офісних приміщень або готельних номерів, так і для міських квартир. Трьохшвидкісний вентилятор з металевими лопатями створює сильний повітряний потік, що очищає повітря в кімнаті, а плафон зі скляним прозорим ковпаком вбудований в його центральну частину, яка при обертанні залишається нерухомою.

Комфортна люстра на пульті в Україні

Класика жанру — розкішні кришталеві люстри, які в наші дні теж пропонуються з дистанційним пультом. Складні дизайнерські моделі, що складаються з сотень або навіть тисяч мерехтливих кришталиків, прикріплених до основи з хромованого металу, являють собою справжній витвір мистецтва, незмінно приковує до себе погляди і викликає непідробне захоплення у всіх гостей. Залежно від ситуації можна вибрати компактну модель люстри, максимально притиснуту до поверхні стелі або ж більш габаритну з підвісними невеликими плафонами, що звисають з загальної монтажної плити.