Люстри з абажуром

Абажури для люстри в магазині Люстра-Стиль

Люстри з абажурами – освітлення для створення затишку і комфорту

Такому джерелу світла, як люстра з абажуром, надають перевагу люди, які цінують спокій, затишок і тишу. Дуже ефектно виглядатиме така люстра в спальні, де вона буде поширювати м'яке приглушене світло. Абажур має властивість частково поглинати світло, створюючи спокійну, інтимну атмосферу.
Саме люстра з абажуром є одним з популярних варіантів при виборі освітлення в квартиру або будинок. Такому джерелу освітлення віддають перевагу, коли підбирають неагресивне, м'яке світло, наприклад, в дитячу кімнату або спальню.
Популярність такого виду люстр не випадкова, адже сьогодні лампи з абажурами існують в різних кольорах, формах і стилях. Відомі бренди щорічно випускають нові колекції світильників, а люстрам з абажурами присвячують цілі розділи в своїх каталогах.

У чому особливість люстр з абажуром?

Завдяки своїй конструкції, світло від такого джерела світла приглушується і направлено розсіюється від абажура.
Якщо ви хочете ненав'язливе, м'яке світло в своїй кімнаті, наприклад, спальні, то одноламповий підвіс з абажуром – це саме ваш варіант.
Точно можна стверджувати, що світильники з абажуром створені для любителів спокою, затишку і приглушеного освітлення. Саме така люстра, за необхідності, забезпечить бажане освітлення і спокійну обстановку.

Де частіше застосовують люстри з абажуром

Кожен погодиться з тим, що спокійна обстановка після важкого дня або для романтичних побачень характеризується відсутністю яскравого світла і неймовірно приємною атмосферою у вигляді м'яко приглушеного світла, що не ріже очі. На що саме і здатна красива і правильно підібрана люстра з абажуром.
Сьогодні такі лампи є в різних варіаціях: це і тканинні абажури з красивими елементами зі скла або кришталю, і абажури з органзи, що тонко додають будь-якому приміщенню ніжності та тепла.
Дуже ефектно виглядає люстра з чорними абажурами або ж люстра зі скляним абажуром.
Арматура в таких світильниках може також бути різною: основа з дерева, скла або металу, завдяки такій варіації можна без зусиль підібрати собі ідеальний варіант для створення бажаного образу кімнати.
Наша компанія пропонує шикарні люстри з абажурами з різних матеріалів.