Люстри у дитячу кімнату

Люстри у дитячу кімнату

Як вибрати люстру в дитячу кімнату?
При виборі люстри в дитячу кімнату, обов'язково необхідно враховувати стать дитини.
У нашому інтернет-магазині ми спеціально зробили добірку люстр в дитячу кімнату хлопчика та люстр для дівчаток.
Також рекомендуємо перед тим, як купити люстру в дитячу кімнату, оцінити приміщення. Важливо враховувати площу і висоту стель, а також ознайомтеся з усіма типами люстр и типами світильників.

Декілька порад

Люстри для великої дитячої кімнати.
Для великих кімнат необхідно більше світла, і у нас представлений цілий розділ з великими люстрами, але головне призначення люстр цього розділу - освітлення великих віталень, конференц-залів і ресторанів, а дитячі кімнати все ж вимагають більш яскравих фарб та відповідної стилістики.
Ми пропонуємо вибирати освітлення для великої дитячої кімнати комплексно і комбінувати акцентоване освітлення з основним. Наприклад, в центрі кімнати можна повісити люстру-підвіс яка буде освітлювати центр кімнати, а ігрову зону дитини можна акцентувати настінними світильниками або спотами. Для комбінованого освітлення дитячої також підійдуть і багатолампові стельові світильники.

Улюблені персонажі для дітей

Зверніть увагу на світильники у вигляді казкових героїв або легенд коміксів, наприклад, світильник «Бетмен» або «Супермен». Було б забавно вибрати світильник дитині у формі улюбленого персонажа.