Люстри reccagni angelo

Люстри з Італії стали настільки поширені, що саме слово «італійські люстри» вже втратило колишню славу дорогого поняття і лише справжні цінителі стилю класицизму по-справжньому оцінять такий продук, як – люстри RECCAGNI ANGELO.
Відзначимо, що будь-яка люстра reccagni angelo - це бездоганна і стильна лампа з якісного натурального скла і металу. Асортимент різноманітних видів ламп з каталогу RECCAGNI ANGELO наповнений різноманітними підвісними і стельовими моделями присутність яких навіє аристократичний дух в приміщенні. Також нерідко люстри бренду RECCAGNI ANGELO зустрічаються з кришталевими підвісками, переливаючи промені світла ефект дорогого вироби тут помітний в більшій мірі.

Світильники Reccagni Angelo – класика сучасності

Компанія Reccagni Angelo була заснована в 1968 році. Світильники Рекані Анжело демонструють Вам дуже м'яку, ненав'язливу масивними елементами класику стилю. Чудовий дизайн, першокласне прозоре і легке скло, підвіси – це все пропонує компанія Reccagni Angelo з Італії і вона ж в 20 столітті вдихнула нове життя в класику.