Люстри Loft

Люстри в стилі Лофт – добірка моделей люстр для створення стильних інтер'єрів популярної сьогодні тематики.
Як правило, люстра лофт – це проста але витончена лампа, часто без абажура або плафона, з відкритим джерелом світла, що імітує традиційну лампу розжарювання. Такі люстри лофт дуже популярні і все частіше знаходять своє застосування, втім як і сам стиль Loft, в сучасних інтер'єрах.

Які ж характерні риси має люстра в стилі Лофт (Loft)?

Така люстра повинна мати основу з натурального металу і має бути без будь-яких завитків або стразів. Прямі форми або простата також притаманні люстрам в стилі Loft.

Популярні моделі люстр Loft

Сучасні виробники освітлювального обладнання до стилю Loft ставляться з особливою увагою. Наприклад, польська фабрика Nowodvorski. В асортименті цього бренду з кожним оновленням з'являється все більше моделей люстр в стилі Loft.
Будь-який світильник в стилі Loft, стельова лампа або бра Loft це обов'язково ціла колекція освітлювальних пристроїв, в якій є різні типи світильників цього чудового стилю.
Більш докладно про особливості такого освітлення, опис стилю Loft та історія виникнення в нашій статті: Освітлення в стилі лофт.
Люстра павук – одна з найпопулярніших моделей стилю Лофт. Важелі арматури своєю конструкцією візуально нагадують павука, звідси і назва колекції. Ці важелі можна повертати в різні боки, таким чином регулюючи спрямованість світла.

Люстри лофт

Як Вам така люстра в інтер'єрі? Красиво, погодьтеся!

Люстра лофт

Багато моделей люстр описаного вище стилю, як і модель «Павук», пропонуються з відкритими лампами. Саме такі люстри дуже вдало поєднуються зі світлодіодними вінтажними лампами, що імітують традиційні лампи розжарювання. Підібравши до такої люстри, наприклад, торшер в стилі Loft з цієї ж колекції або ж схожий за своєю конструкцією, ви витримаєте стиль приміщення. Можете не сумніватися, ваші гості оцінять таку гармонію!