Споти

Увага! Наразі наш інтернет-магазин приймає та доставляє замовлення у штатному режимі.
Відвідування шоу-руму обмежене (не працює) у зв'язку з карантином.
Субота тимчасово вихідний день.
Якщо у вас виникли запитання стосовно замовлення, телефонуйте! Детальніше

Спот-системи

Споти світильники — це точкові локальні освітлювальні прилади. Споти відрізняються тривалим експлуатаційним терміном, високою надійністю і економічністю. На відміну від стандартних люстр вони дають можливість контролювати освітлення в приміщенні. Для цього достатньо лише перенаправити світло в потрібному напрямку.

Область застосування спот систем

Дані електроприлади можуть використовуватися в різних приміщеннях: дитячій, ванній, вітальні. Ви можете поставити стільки спотів і змінювати рівень їх потужності, створюючи оригінальне освітлення в приміщеннях. Ці пристрої гармонійно виглядають в будь-якому інтер'єрі, оскільки вони не мають стильової приналежності.

Споти однолампові, як правило, застосовуються для підсвічування якоїсь певної частини інтер'єру або встановлюються біля ліжка. Багатолампові споти можуть замінити люстру у вітальні кімнаті або стати підсвічуванням для картин і дзеркал.

Люстра спот: класифікація

Згідно з методом установки розрізняють 4 різновиди спотів:

  1. Натяжні. Встановлюються на шинну систему. Їх ще називають трековими світильниками. Вони можуть пересуватися по шинам-канатів, крутиться навколо власної осі, направляючи потік світла в потрібне місце.
  2. Важкокомбіновані. Така люстра спот зовні нагадує класичну люстру. З єдиного підстави може виходити кілька світильників, які вмикаються одночасно або в певному режимі.
  3. Накладні. Нагадують бра. Конструкція зі світильником монтується на особливий кронштейн.
  4. Вбудовувані. Забезпечують точкове освітлення з незначним кутом нахилу.

Переваги і ціни спот систем

Це обладнання має наступні переваги:

  • Багатий модельний ряд. Споти розрізняють не тільки за методом монтажу, але і за кольором, конфігурації і іншим параметрам.
  • Завдяки незначним розмірам спот системи можна використовувати в невеликих приміщеннях і важкодоступних місцях. Наприклад, коморах.
  • Для їх установки не треба володіти особливими навичками.

Ціна на такий освітлювальний прилад буде залежати від матеріалів, з якого виготовлена конструкція, від дизайну і кількості плафонів.

Де вигідно купити споти світильники?

Наш інтернет-магазин пропонує вам по доступній вартості купити споти європейської якості. Доступна ціна та висока якість — далеко не єдині переваги співпраці з нами. У нас завжди є великий асортимент освітлювальних приладів на будь-який смак. Навіть серед недорогих моделей ви зможете знайти підходящий виріб, як для класичного, так і для ультрасучасного дизайну. Проста і зрозуміла система пошуку дозволяє швидко знайти потрібну модель. Товар доставляється в усі міста України. Жителі Києва можуть забрати замовлення в нашому виставковому залі по вул. А. Волошина 2А.