Світлодіодні точечні світильники LED

Точкові світлодіодні світильники в 21 столітті широко використовуються для освітлення як житлових, так і офісних приміщень. Величезний плюс в тому, що світильники мають стандартні розміри для монтажу (наприклад, в підвісні стелі) і підключаються так само швидко і легко, як і звичайні точкові світильники. Застосування світлодіодів LED стало дуже популярним в освітленні. За останній десяток років вони отримали безліч змін, стали значно потужнішими, економічнішими та дешевшими.

точкові світильники світлодіодні в Люстра-СтильНа сьогоднішній день дуже поширене зонування приміщень. Для здійснення такої дизайнерської ідеї буде мало однієї люстри або світильника. В цьому випадку приходять на допомогу світлодіодні точкові світильники . У підвісну стелю, стельові панелі або гіпсокартон, за допомогою якого здійснюється вирівнювання стельової поверхні, монтують точкові світильники. Зараз це вже не якась дивина, а буденне явище в області будівництва і ремонту.

Точкові елементи світла дозволяють звільнити кімнату від люстр, що висять над головою, торшерів та інших освітлювальних приладів. Сьогодні ринок освітлення дуже різноманітний, що цілком дозволяє точкам замінити своїх попередників. При цьому точкові світильники нітрохи не поступаються люстрам. Точкове освітлення доступне будь-якому користувачеві, завдяки сучасним матеріалам, що застосовуються при виробництві точкових світильників, які роблять їх простими в експлуатації. Світлодіодні світильники випускаються з LED.

Точкові світильники на світлодіодах мають наступні переваги:

  • Забезпечують більшу економію енергії.
  • Високий рівень безпеки і екологічності!
  • Стабільна робота led в широкому діапазоні напруги гарантує комфортне освітлення, яке не залежить від перепадів і відсутність мерехтіння.
  • LED світлодіодні світильники розподіляють світло рівномірно, не створюючи відблисків.
  • Відсутність інфрачервоного (ІК) і фіолетового (УФ) випромінювання роблять лампи найбільш безпечними та комфортними для Вас і Ваших гостей.
  • Довговічність.
  • Механічна міцність, так як комплектація проведена з матеріалів найвищої якості.
  • Високі технічні характеристики продукції і необхідний рівень освітлення. Ви зможете купити точкові світлодіодні світильники , які забезпечать вам більш яскравий і ефективний потік світла, ніж звичайні лампи.

Спальня – це те місце в квартирі, де людина проводить найбільше часу. У цій кімнаті є два світлових центри: ліжко і шафа. Для першої зони можуть підійти лампи на нічному столику або бра. Другу зону найкраще висвітлити за допомогою точкових LED світильників. Кухня також піддається зонуванню. Найоптимальніше місце, де можна встановити світлодіодні світильники – робоча зона. Це дозволить створити ефективну площу освітлення, при цьому не захаращуючи простір різного роду лампами.

Для створення візуальної висоти кімнати створюється багаторівнева стеля. Завдяки використанню точкових світлодіодних світильників по периметру такого стелі, підкреслюється даний ефект. Головним критерієм у такому випадку буде правильне розташування освітлювальних елементів. Також цей прийом вкаже на неординарність господаря квартири. У разі створення у квартирі бібліотеки або бару можна опустити стелю. Для створення такого візуального ефекту дуже добре підійде точкове освітлення. Можна встановити точкові світильники і самостійно, без залучення фахівців. При цьому не обов'язково бути фахівцем в цій сфері, достатньо володіти основними поняттями фізики і електротехніки. Всі світильники працюють від напруги в 220 Вт або 12 В. В іншому випадку необхідно використовувати знижувальний трансформатор.

Залежно від виду точкового світильника, в стелі проробляється відповідний отвір (круглий, квадратний, трикутний). Після цього світильник підключається до мережі електроживлення, при цьому треба заздалегідь розібратися, де знаходяться відповідні контакти (фаза, нуль, заземлення). Ця інформація знаходиться в інструкції приладу. Після цього точковий світлодіодний LED світильник перевіряється на працездатність, вставляється в розмір отвору і закріплюється за допомогою пружних затискачів. Уміло застосовуючи точкові світильники, квартиру можна перетворити в житло своєї мрії.

Доставка точкових світлодіодних світильників по Києву!

З питань поставок точковых світлодіодних світильників звертайтеся в компанію Lustra-Style.