Точкове світло

Універсальне і практичне точкове світло не дарма користується настільки великою популярністю – воно прекрасно підходить як для строгих і холодних інтер'єрів в стилі хай-тек або мінімалізм, так і для вишуканого модерну або вічної класики. Саме на користь точкових світильників найчастіше роблять свій вибір любителі сміливих і нетривіальних рішень, які віддають перевагу підкреслено сучасні інтер'єри, оформлені з застосуванням найпрогресивніших технологій. Такі джерела створюють чітко орієнтований світловий потік, який можна направляти в потрібну сторону для акцентування уваги на важливих композиційних елементах і деталях інтер'єру.

Доступна ціна на точкове світло в інтернет-магазині

За допомогою спрямованого точкового світла можна виділити рідкісні твори мистецтва, улюблені картини або фотографії, пов'язані з важливими життєвими епізодами. За допомогою вміло розставлених світлових акцентів досвідчений декоратор зуміє розповісти гостям цілу захоплюючу історію, використовуючи як інструмент звичайнісіньке світло, але подане незвичайним чином. Малогабаритні і доступні за ціною точкові світильники легко можна розмістити як по кутах, так і в центрі кімнати - кілька пучків світла від розташованих поруч джерел освітлюють приміщення нітрохи не гірше, ніж традиційна люстра, але виглядає це набагато ефектніше.

Де найпростіше купити точкове світло в Києві

Звертайтеся в інтернет-салон професійного освітлення Люстра-Стиль – тут самий великий асортимент всіляких видів світильників, від строгих і вивірених класичних моделей до інноваційних рішень і дизайнерського світла, що вражає уяву незвичайними візуальними ефектами і стильним оформленням. Поряд з люмінесцентними світильниками, все більш широке поширення набувають і прогресивні світлодіодні моделі, які привертають мініатюрними габаритами, безпекою в експлуатації і незначним енергоспоживанням.

Точкове світло в Україні

У нашому онлайн-магазині Ви завжди зможете придбати будь-які різновиди точкових світильників на свій смак:

  • Downlight – стильні і витончені, вирішені в класичному стилі;
  • світильники в гіпсовому ліпному обрамленні - ідеальний вибір для інтер'єрів в стилі рококо, ар-нуво і бароко;
  • практичні вбудовані світильники – вони не виступають з площини стелі, на відміну від більш габаритних накладних моделей;
  • LED-світлодіодні – самі економні і при цьому відрізняються найбільш високою якістю освітлення;
  • кришталеві точки – загадково мерехтячи і переливаючись, вони створюють дивовижні світлові ефекти, милуватися якими можна годинами безперервно.