Точкові світильники для ванної

Освітлення у ванній кімнаті грає важливу роль. Таке приміщення експлуатується кожен день, а підвищена вологість в ньому змушує задуматися не тільки про власну безпеку, але і про захист наявних там освітлювальних приладів. Саме тому для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю рекомендуються світильники вбудовуються точкові ip44.

Світильник вбудований точковий ip44: види і особливості

Прилади для освітлення в ванну кімнату поділяються на кілька видів:

  • Стельові
  • Споти і накладні
  • Вбудовувані
  • Настінні
  • Підлогові

Перші – найпоширеніші. Вони монтуються в сучасних ванних, розташовуються на максимально безпечній відстані, виготовляються в різних дизайнерських варіантах. Їх можна прикріпити практично на всі покриття.

Накладні і споти підходять тільки для приміщень з високими стелями. Вони візуально виділяють конкретну ділянку кімнати. Споти можна обертати, регулюючи ступінь освітленості.

Вбудовувані підходять для невеликих приміщень. Такі освітлювальні прилади візуально збільшують кімнату і прикрашають її.

Настінні – підходять для ванних кімнат будь-якого розміру. Вони прості в демонтажі.

Підлогові – встановлюються в спеціальні торшери, монтовані в підлозі. Такі світильники внесуть оригінальну родзинку в дизайн будь-якої ванної кімнати.

Світильники зі ступенем захисту IP44 використовуються для освітлення ванних кімнат, оранжерей, кухонь і інших приміщень. Якщо освітлювальний прилад безпосередньо взаємодіє з водою, тоді варто купувати електротехнічні прилади з позначкою IP65, IP67 і IP68.

Вартість точкового світильника для ванної ip44

Ціна на такі освітлювальні вироби буде складатися з декількох складових. На вартість впливає матеріал виготовлення, вид кріплення,лампи для використання. Важливу роль відіграє популярність фірми-виробника. Чим популярніший бренд, тим дорожче коштує його продукція. Ще на вартість може вплинути націнка магазину, яка реалізує товар.

Де вигідно купити вбудований точковий світильник ip44?

Придбати світильник вбудований точковий ip44 можна в інтернет-магазині Люстра-Стиль. Тут кожен покупець знайде для себе саме той освітлювальний прилад, який підійде для його ванної кімнати, ідеально доповнити інтер'єр і створить якісне освітлення. На даній торговій платформі представлений широкий асортимент освітлювальних пристроїв, від різних фірм-виробників за різною ціною.