Сонячні світильники вуличні

Увага! Наразі наш інтернет-магазин приймає та доставляє замовлення у штатному режимі.
Відвідування шоу-руму обмежене (не працює) у зв'язку з карантином.
Субота тимчасово вихідний день.
Якщо у вас виникли запитання стосовно замовлення, телефонуйте! Детальніше

Вуличні світильники на сонячних батареях

Перш ніж ви зберетеся купити вуличні сонячні світильники, напишемо про їх переваги, які зробили такі сонячні світлодіодні світильники дуже популярними у вуличному освітленні.

Чим вигідні сонячні світильники?

  • Компактність. Світильники на сонячній батареї, як правило, компактні і не громіздкі.
  • Немає проводів. Так як джерелом енергії в таких світильниках є сонячне світло, а батарея, яка акумулює заряд, знаходиться безпосередньо в світильнику, то для підключення світильника на сонячних батареях не потрібні ніякі проводи! Дуже вигідно в підсвічування ландшафту і віддалених прибудинкових територій.
  • Економія. Використовуючи сонячні світильники, ви не платите за споживання енергії абсолютно нічого – явний плюс.
  • Вартість. Ціна на світильники на сонячних батареях щодо не дуже низька, але в співвідношенні з перспективним використанням без витрат, дозволяє стверджувати, що сонячні світильники вигідні і в цьому аспекті.
садові світильники на сонячних батареях купити Україна

Ресурс роботи сонячних світильників

Звичайно ж, купити вуличний світильник на сонячних батареях дешево, це теж не проблема, але ми рекомендуємо, в першу чергу, звертати увагу на якість такого виробу, особливо при виборі сонячного світильника для освітлення вулиці. Такий світильник повинен бути якісним і безпечним, тільки тоді він зможе прослужити довго, а головне, надійно. В середньому ресурс роботи якісного світлодіодного світильника на сонячних батареях розрахований на термін від 5 до 10 років.
Немає жодного товару в цьому розділі.