Сонячні світильники вуличні

Вуличні світильники на сонячних батареях

Перш ніж ви зберетеся купити вуличні сонячні світильники, напишемо про їх переваги, які зробили такі сонячні світлодіодні світильники дуже популярними у вуличному освітленні.

Чим вигідні сонячні світильники?

  • Компактність. Світильники на сонячній батареї, як правило, компактні і не громіздкі.
  • Немає проводів. Так як джерелом енергії в таких світильниках є сонячне світло, а батарея, яка акумулює заряд, знаходиться безпосередньо в світильнику, то для підключення світильника на сонячних батареях не потрібні ніякі проводи! Дуже вигідно в підсвічування ландшафту і віддалених прибудинкових територій.
  • Економія. Використовуючи сонячні світильники, ви не платите за споживання енергії абсолютно нічого – явний плюс.
  • Вартість. Ціна на світильники на сонячних батареях щодо не дуже низька, але в співвідношенні з перспективним використанням без витрат, дозволяє стверджувати, що сонячні світильники вигідні і в цьому аспекті.
садові світильники на сонячних батареях купити Україна

Ресурс роботи сонячних світильників

Звичайно ж, купити вуличний світильник на сонячних батареях дешево, це теж не проблема, але ми рекомендуємо, в першу чергу, звертати увагу на якість такого виробу, особливо при виборі сонячного світильника для освітлення вулиці. Такий світильник повинен бути якісним і безпечним, тільки тоді він зможе прослужити довго, а головне, надійно. В середньому ресурс роботи якісного світлодіодного світильника на сонячних батареях розрахований на термін від 5 до 10 років.
Немає жодного товару в цьому розділі.