Вуличні світильники в грунт

Не дайте вашому саду потонути в темряві, перетворивши його в темний і неживий простір! Всього-то підсвітить садові доріжки за допомогою світильників вуличних в грунт. Безумовно, підійти до цього питання потрібно з уявою про не тільки гарне освітленні, але і функціональне. Необхідно розрахувати кількість світильників, відстань між ними, напрямок потоку світла. Оперуючи можливостями світильника вуличного в грунт, дизайнери наділяють простір за межами будинку рисами загадковості і нового погляду на звичні види. Світильники додадуть затишку і теплоти лякаючій чорноті, огорнуть світлом впавших на землю зірок.

Окреслити ландшафтний контур під силу світильника вуличного в грунті

Волога, пил і інші атмосферні негаразди - перші вороги електроприладів. Але так як світильник вуличний в грунт забезпечений корпусом з термопластика з надійною ізоляцією, то йому ці катаклізми не страшні. Ландшафтні дизайнери давно і успішно використовують світильники для екстер'єрного декору. Для зручності їх розділили на такі види:

  • з різною геометрією
  • на ножці з вістрям
  • з кріпленням на дюбеля
  • з живленням від трансформатора
  • з вбудованою сонячною батареєю
  • з датчиком руху
  • болларди

Висвітливши весь простір, ви зможете убезпечити своє перебування в ньому. Прогулянки у вечірній час з ліхтариком будуть в минулому, а продумана схема подарує легке орієнтування в темряві.

Купити індивідуальну атмосферу на вулиці можна на додачу зі світильником вуличним в грунт

Створити настрій свята або таємничості відтепер не проблема. Ви можете заховати джерело світла або навпаки, обрати екстравагантну форму для нього. Світильник вуличний в грунт підлаштується під форму, кут освітлення, час включення і виключення. Справжня музика світла заграє у вашому саду. Міські об'єкти, що вимагають цілодобового спостереження також під надійною охороною світильника вуличного в грунт. Світлодіодне їх виконання дозволить економно підійти до витрачання енергоресурсів. Терміни експлуатації великі, завдяки якісним характеристикам матеріалів, з яких вони виготовлені.

В Україні світильники вуличні в грунт - давні знайомі

Протягом багатьох років світильники вуличні в грунт дарують їх власникам комфорт і красу. Придбавши такі прилади в нашому інтернет-магазині Люстра-Стиль, ви отримаєте гарантовано якісну техніку. Для вас ми підготували до продажу світильники вуличні в грунт таких надійних виробників як Lutec, Nowodvorski, MAXUS, Ideal Lux, Dopo, Cristher, EGLO, GLOBO, Lucide, Polux, Kanlux, DELUX, Brilum, PHILIPS, Massive. Їх імена говорять самі за себе, ми ж відповідаємо вам солідністю консультацій, надійністю доставки, різноманітністю у виборі оплати. Цінова категорія світильників вуличних в грунт у нас представлена різна, тому ми допоможемо підібрати оптимальний для вас варіант висвітлення.