Світильник на стовп

У міру збільшення інтенсивності і щільності руху по вулиці, на передній план виходить ефективний дизайн вуличного освітлення. Зробити дороги безпечнішими – інтерес кожного з нас, адже ми всі їздимо і ходимо по дорогах. Головне наділити простір не дуже яскравим і не надто тьмяним освітленням, тому що гармонія потоку променів позитивно впливає на наше самопочуття. До того ж світло з прожекторів може литися протягом багатьох годин, адже виготовляються їх корпусу з міцних матеріалів, з високим ступенем ізоляції. Така стійкість зі ступенем захисту IP54 не дозволяє пилу затуманювати плафон світильника на стовпі, а волозі завдавати шкоди контактам.

Вуличні світильники для стовпів убезпечать ваше життя

Вплив великої кількості штучного світла вночі пов'язано з порушеннями здоров'я людей уві сні. Тому вибираючи світильник на стовп, враховуйте спосіб його кріплення:

  • на підвісі
  • безпосередньо на стовп

Розсіюватися світло в різних випадках кріплення буде не однаково. Потік світильника на джигуну попрямувати вниз, а при кріпленні дюбелями на стовп – в заданому вами напрямку.

Формат виконання світильників на стовп широкий:

  • різної геометричної форми
  • з вбудованими датчиками
  • різного дизайнерського рішення
  • з різним класом енергоспоживання
  • з автоматичним включенням

Купити світильник на стовп вигідно у надійного продавця

Дизайн зовнішнього та внутрішнього освітлення – це баланс між функціональністю і безпекою. З впровадженням нових технологій для підвищення енергоефективності ми обираємо правильне обладнання, щоб знизити експлуатаційні витрати, але при цьому нам не хочеться жертвувати привабливістю дизайну світильника на стовп. У нашому інтернет-магазині Люстра-Стиль ми дотримуємося цієї рівноваги завдяки великому асортименту. Корисність вашої покупки у нас буде підкріплена якістю світильників на стовп, так як час роботи цих приладів обчислюється десятками тисяч годин.

В Україні вибрати вуличні світильники для стовпів за хорошою ціною

Купівля такого обладнання пов'язана зі знанням технічних характеристик механізмів освітлення, способів кріплення, часу експлуатації, ціновою категорією, особливостей джерела світла. Всі ці параметри вимагають уважного вивчення, однак ви можете довірити технічні моменти вибору світильника на стовп консультантам нашого інтернет-магазину Люстра-Стиль. Їх професіоналізм дозволить заощадити ваші фінанси, так як ви не знайдете те, що вам не потрібно. У нашому магазині ви можете розраховувати на кваліфіковану допомогу, швидку доставку сертифікованого товару, гарантійне зобов'язання від 1 року до 5 років, різні форми оплати.