Вуличні світильники з датчиком руху

Прожектори виникли в світі театру. Це були вогні, що використовуються для демонстрації гри головних акторів. Бути в центрі уваги - значить виділяти когось, щоб світ міг побачити подію або споруду. Аналогічним чином для акцентування використовуються світильники для ландшафтного освітлення - щоб привернути погляд до певних архітектурних або ландшафтних особливостей. На відміну від прожекторів, які проливають світло на велику територію, вуличні світильники з датчиком руху мають більш вузькі промені, тому вони можуть фокусуватися на одному об'єкті. Така властивість цих приладів використовується для забезпечення більш повної безпеки.

Підбираємо вуличний світильник з датчиком руху грамотно

В епоху тотальної енергоефективності просте освітлення території стає результативним. Відтепер завдання ускладнилося - висвітлити саме ту ділянку, на якій відбувається рух чого-небудь. Так і безпека забезпечується, і світло не горить як попало. Ніщо не зупиняє порушника швидше, ніж світло, чутливе до руху. Якщо навколо вашої власності хтось ходить неприродьно навшпиньки, датчик виявить рух і освітить сліпучим потоком, щоб попередити вас про присутність зловмисника і відлякати його. А оскільки 11% всього споживання енергії в житлових будинках доводиться на освітлення поза ним, то застосування вуличних світильників з датчиком руху також можуть знизити ваші витрати на електроенергію.

Світильник настінний вуличний з датчиком руху купити вам допоможе інтернет-магазин Люстра-Стиль

Лінійка моделей вуличних світильників з датчиком руху заповнена такими різновидами цих електроприладів:

  • настінного місця установки
  • з кріпленням на дюбеля
  • різноманітних геометричних форм
  • з місцем установки на грунт
  • з різною потужністю лампи
  • з широким стильовим діапазоном
  • різного кольору плафонів
  • багатого фактурного різномаїття

У нашому інтернет-магазині Люстра-Стиль ми будемо раді запропонувати вам весь асортимент вуличних світильників з датчиком руху європейського рівня якості.

В Україні вуличний світильник з датчиком руху стає все більш популярним

Світлових індикаторів руху на ринку величезна кількість, звичайно для вас важливо знайти той, який найкращим чином відповідає вашим потребам і вашому бюджету. У нашому інтернет-магазині Люстра-Стиль ми допоможемо підібрати вуличні світильники з датчиками руху від таких виробників як MAXUS, Trio, Lutec, Electro House, VIDEX, Euroelectric, Horoz Electric, EGLO, Polux, Kanlux, Lucide, PHILIPS. У кожного з них в асортименті знайдеться світильник з унікальним перевагою, яка допоможе вам вирішити, що краще за все підійде для вирішення вашого завдання. У вашому розпорядженні також знання наших консультантів, гарантія на продукцію до 5 років, швидка доставка товару, широкий вибір способів оплати замовлення.