Вуличні та паркові світильники

Тротуарні світильники

Для вуличного підсвічування під'їзду і проходу використовують спеціальні світильники з можливістю витримувати високі навантаження – наїзні світильники.
Встановлюючи такий світильник в тротуарну плитку ви забезпечите підсвічування пішохідної зони в темний час доби.

Світлодіодні тротуарні світильники

Світлодіоди широко застосовуються у вуличному освітленні зокрема в таких світлових приладах як ландшафтне або тротуарне підсвічування. Наїзні світильник де джерело світла є світлодіод споживає мало електроенергії і має тривалий термін служби. Ще однією незаперечною перевагою світлодіодного тротуарного підсвічування є те, що обслуговувати такі світильники практично немає необхідності.

тсвітильники тротуарні купити

Установка

Світильники в тротуарну плитку мають свої особливості в установці. Монтуючи світильник тротуарний ретельно дотримуйтесь інструкції і не порушуйте герметичність освітлювального приладу.
Всі світильники що вбудовуються в тротуарну плитку повинні бути герметичні і без зовнішніх пошкоджень. Пряме влучення дощу, снігу, пилу і бруду не повинно порушувати роботу тротуарного світильника.

тротуарні світильники купити

Особливість

Тротуарна світильник – це наїзні світильник. Такий світловий прилад повинен бути не тільки якісним, але і правильно встановлений, наприклад, його корпус не повинен сильно виступати за межі горизонтальній площині.
Якісні світильники вуличні тротуарні можуть витримувати великі навантаження пов'язані, наприклад, з наїздом на них легкового автомобіля.

Тротуарні світильники на сонячних батареях

Особливість такого різновиду вуличного освітлення полягає в їх автономності – за світловий день такі світильники накопичують енергію, завдяки сонячним променям, яку потім використовують для освітлення.