Світильники для підсвічування фасадів

Дуже часто, вибираючи світильники на фасад будинку, ми навіть не уявляємо, який світильник нам потрібний, які особливості він повинен мати і чи є спеціальні рекомендації до таких джерел світла.
У цьому розділі нашого інтернет-магазину представлені світильники, за допомогою яких можна організувати правильне освітлення фасадів.
Саме підсвічування фасаду – більше декоративне або естетичне оформлення, ніж функціональне освітлення. Вибираючи фасадні світильники, важливо розпланувати, а ще краще, зробити візуалізацію освітлення фасадів будівель.
Як правило, підсвічування фасадів – це лише один з елементів вуличного освітлення. Таке підсвічування будівель в ансамблі з парковими світильниками дозволить домогтися повноцінного, комфортного освітлення.
Також у багатьох випадках підсвічування фасаду комбінується з ландшафтним підсвічуванням або з іншими світильниками для вуличного освітлення, наприклад, ліхтарними стовпами.
Ще освітлення фасаду будівлі можна влаштовувати різними за типом світильниками. це і настінні бра з виступом від стіни, і компактні литі настінні світильники з направленим світлом.
Не зайвим буде звернути вашу увагу на те, що світильники для фасадів обов'язково повинні бути герметичними, зі ступенем захисту не менше IP44. Такий рекомендований ступінь захисту у вуличних світильниках зумовлений ​​тим, що навіть не на відкритому просторі в такий світильник може потрапляти волога або пил.
Останнім часом стало популярним реалізовувати освітлення фасадів світлодіодною стрічкою. За допомогою такого підсвічування можна створювати різні світлові сцени, і до того ж воно ефектно виглядає. Наприклад, на фото нижче показане підсвічування фасадів будівель світлодіодною RGB стрічкою. Це різнокольорова led-стрічка, яка дає, в залежності від вашого бажання, різний відтінок кольору.

світильники фасадні

Фасадні ліхтарі або стовпчики можуть підсвічувати і сам фасад, і освітлювати територію, що прилягає, наприклад, терасу.

світильники для підсвітки фасадів