Світильники для басейну

Вибираючи лампи для вологих приміщень, а особливо для банних кімнат і басейнів, враховуйте те, що за нормами безпеки все освітлення для басейну має бути спеціально захищеним. Світильники для басейну – це джерела світла з високим ступенем герметичності.
Висока герметичність в світильниках для басейну позначається індексом IP і повинна бути не нижче IP66. Саме такі світильники для басейну з IP66 дозволяють безпечно використовувати їх у вологих і запилених умовах не тільки в басейнах, а й в інших вологих приміщеннях.
Останнім часом дуже популярні led-світильники. Джерелом світла в таких світильниках служить світлодіод, який характеризується високим ККД, економічністю і безпекою. У нас на сайті представлені і такі світлодіодні світильники для басейну. У вуличному освітленні, де використовується декоративне підсвічування басейну, дуже ефектно виглядають не тільки джерела світла, але і сам басейн. І якщо ви плануєте зробити такий декор у себе, то ми рекомендуємо звернути увагу на такий продукт, як світлодіодна стрічка для басейну.

лампи для басейну