Ліхтарі на сонячних батареях

Актуальним рішенням для вуличного освітлення з живленням від сонячних батарей є вже готовий світильник!
Протягом світлового дня такі сонячні батареї в світильнику накопичують енергію, завдяки якій цей світильник може працювати потім всю ніч. Звичайно ж, є і особливості використання, адже для зарядки і накопичення енергії в таких вуличних ліхтарях необхідна сонячна погода.
Але давайте поговоримо про переваги ліхтарів, що працюють від сонячних батарей.
Головна перевага таких світильників полягає в тому, що, використовуючи такі ліхтарі, ви заощаджуєте на споживанні електроенергії. Важливий плюс, який мають ці світильники, – універсальність. Ліхтарі на сонячних батареях можна встановлювати практично в будь-якому місці – їх робота залежить тільки від потрапляння на поверхню зарядних батарей прямого сонячного світла. А найголовніше, ніяких проводів!

Де застосовуються ліхтарі на сонячних батареях

Застосовувати такі світильники доцільно, звичайно ж, для вуличного освітлення, так як вони заряджаються від сонячних променів, тому встановлюють їх під відкритим небом.
Часто ліхтарі на сонячній батареї стають ідеальним рішенням для освітлення прибудинкової території або для підсвічування ландшафту. Сучасний світ прагне до енергоефективності, ось і тенденції розвитку освітлювальної продукції йдуть в цьому напрямку.
В наш час є великий асортимент світильників на сонячних батареях найрізноманітніших моделей, форм і призначень. Завдяки своїй енергонезалежності, такі світильники широко застосовуються в декоративному вуличному освітленні.

Ліхтарі на сонячних батареях купити