Ландшафтні світильники

Світильники для підсвічування ландшафту

Ландшафтні світильники – невід'ємний елемент освітлення в ландшафтному дизайні.
Світильники для ландшафтного освітлення дуже популярні в сучасному світі дизайну та облаштування прибудинкової території. Підсвічування квіткової клумби, насипного пагорба або акцентоване світло на газоні – все це ландшафтне освітлення.

Особливості

Основна особливість світильників, які застосовуються для ландшафтного освітлення, – безпека використання, це зумовлено тим, що в процесі експлуатації вони знаходяться в зоні вільного доступу і повинні відповідати всім нормам безпеки. Якісний ландшафтний світильник живиться від низьковольтної напруги і має надійний захищений від вологи корпус зі ступенем герметичності не нижче IP44.
Зазначимо, що за умови правильного вибору світильників для вуличного освітлення, можна створити неповторний, а головне, затишний інтер'єр прибудинкової території.
Невелика порада: вибираючи ландшафтний світильник, зверніть увагу, з якої він серії, можливо, в колекції лампи, яка вам сподобалася, ви знайдете світильник для підсвічування фасадуліхтарний стовпчик, який підходить по дизайну, або ж необхідний вуличний підвіс.

світильник ландшафтний Київ