Класичне освітлення

Освітлення в класичні інтер'єри

Класичні інтер'єри завжди мали особливу популярність.
Любителі класичного внутрішнього і зовнішнього оформлення, як правило, успішні люди з сформованим світоглядом і прекрасним смаком.
Класицизм, як стиль інтер'єру, бере свій початок в далекому 16 столітті – тоді, саме в ті часи облаштування палат, палаців і інших апартаментів прагнуло до королівської розкоші і шику. У той час класика в інтер'єрі втілила в себе обриси симетрії і стрункість античності, чіткі просторові лінії, грацію і блиск металу, розкіш і багатство.
І сьогодні, сучасні класичні інтер'єри відповідають основним особливостям античної епохи – це великі зали з високими стелями, строгі лінії і колір благородного металу.

Класичні інтер'єри

Візуально, класичний інтер'єр, це розкіш, де застосована якісна і дорога обробка, натуральні матеріали та ексклюзивні предмети меблів і текстилю.
Для особливих гурманів, використовують реставрировані антикварні меблі і декор.

Інтер'єр в класичному дизайні

Види класичних ламп

Освітлення для інтер'єру в стилі «класика», яке воно?

  • Люстри. Якщо люстра в класичному інтер'єрі є основним джерелом світла, то це обов'язково велика, масивна люстра з натурального матеріалу. У таких інтер'єрах популярні багатоярусні, каскадні люстри або ж багаторіжкові підвіси. Особливою категорією виділяються класичні люстри-свічки, це лампи без абажуру, де імітацію традиційної свічки виконує декоративна лампа.
    Кришталь. Кришталеві люстри з прозорими або матовими підвісками це особлива ніша вишуканих і дорогих класичних приміщень. Сучасні моделі люстр з муранського скла і люстри з підвісками Asfour или Swarovski по істині, твір мистецтва.
  • Бра. Настінні світильники в класиці, як правило, це бра з однієї колекції основний люстри, нерідко, в таких колекціях є і підлоговий торшер. Використання різних видів освітлення однієї колекції надають гармонію, особливо в класичних інтер'єрах.
  • Вуличне освітлення. Освітлення вулиці: підсвічування фасаду або ландшафтне освітлення, традиційно, багато на асортимент вуличних світильників в класичних формах. Такі ліхтарі, світильники-стовпчики і підвіси не тільки будуть надійно висвітлювати вашу прибудинкову територію, а й надихатимуть нотками класицизму ваших гостей, причому ще на підході до вашої оселі.