Дімміруемие світильники

Підбірка різних світильників підтримують функцію діммірованія.
Вбудована функція діммірованія – має на увазі можливість регулювання світла при правильно підібраному світлорегулятора (якщо механізм діммера не йде в комплекті).

Зверніть увагу на те, що є маса моделей з такою функцією, але деякі світильники йдуть в комплекті зі светорегулятором, а до інших - такий светорегулятор купується окремо! (Дивіться опис до конкретної моделі світильника.)

Діммірованіе - регулювання яскравості світильника. Завдяки функції діммірованія ви можете самі встановлювати комфортну яскравість світла вашого світильника.
Всі світильники які оснащені цією функцією мають відповідне опис в картці товару, це особливо важливо для світлодіодних світильників, так як принцип їх роботи, таких світлодіодних моделей, має свої особливості і неправильне використання їх зі світлорегуляторами може привести до поломки світильника. Важливо знати, що дуже часто світлодіодні світильники неможливо дімміровать взагалі, а в моделях де така можливість є обов'язково стоїть позначка - dimmable (діммірованіе).
Так само варто згадати, що такі види дизайнерського освітлення, як настільні лампи, бра і торшери, що мають у своєму описі «функція діммірованія» вже мають все необхідне для светорегуліровкі і сам диммер вбудований в світильник. Дуже часто светорегуліровка таких моделей сеносорная - досить провести рукою по корпусу світильника і яскравість світла буде змінена. Подібні світильники знаходять своє застосування не тільки в житлових будинках їх часто використовують в дизайнерському висвітленні різних інтер'єрів, наприклад, як освітлення ресторану або кафе.

інформація:

Якщо у вас, у вашому світильнику, використовуються звичайні лампи розжарювання (ЛОН) або ж галогенні лампи 230V ~ - це найпростіший і безпроблемний варіант і дімміруется практично будь-яким диммером! У цьому випадку вам достатньо придбати будь-який светорегулятор під резистивний тип навантаження. Примітно те, що в опис до таких світильників не вказується про можливість діммірованія, через що в такому світильнику можна використовувати і інші типи ламп, включаючи звичайні світлодіодні, тоді така функція буде недоступна.
Як правило, до таких світильників механізм світлорегулятора необхідно докуповувати окремо, враховуючи типи навантаження конкретного світильника.
З розвитком світлодіодних технологій стали з'являтися і люстри з вбудованою функцією діммірованія, зазвичай, до таких моделей здійснюється докладна технічна рекомендація в підборі діммера (якщо він не йде в комплекті). Це пов'язано з тим, що різні технології led (це ставитися і світлодіодним дімміруемим лампам) дімміруются різним засібом відсічення, тому немає універсального механізму світлорегулятора (перевірено практично).