Економія простору за допомогою стельових світильників

Розглянемо, які стельові світильники найбільше користуються попитом на сьогоднішній день, і чому вважається за краще купувати саме їх.
Стельові світильники завжди відрізнялися зручністю, маленькими габаритами, зрозумілістю і простотою сприйняття. Ці характеристики дозволяють їм стати гідною прикрасою будь-якого приміщення, навіть того, куди не будуть вписуватися витончені люстри. Раніше була поширена думка, що світильник стельовий дуже нудний і нічим не примітний, тому не завжди вписується в домашні інтер'єри. Але це неправда: завдяки великій кількості форм і кольорів вони можуть виступати як яскравим, так і скоромним елементом оформлення.

Головна перевага стельової конструкції

Освітлювальні прилади, які монтуються безпосередньо на поверхню, називають плафонами. За рахунок того, що лампочку повністю приховує розсіювач, вони випромінюють приємне для очей світло. Розмову про переваги стельових освітлювальних приладів можна вести довго.

Ідеальна конструкція в освітленні

Найкрасивіші речі, зазвичай, є простими. За рахунок компактності, простоти монтажу та універсальності застосування, світильники стельові стали такими популярними особливо для офісного освітлення.

стельові світильники в Люстра-СтильКонструктивно плафон складається з арматури, диска-відбивача, лампи і розсіювача - це деталь, без якої плафон не був би ним. Найчастіше арматура виготовляється з металу, розсіювач - зі скла. Класичний плафон – це куля білого матового кольору. Нехитра конструкція стала причиною того, що плафони раніше вважалися невиразними і нецікавими. Але сучасні творці інтер'єрів не згодні з цією думкою. Сьогодні в спеціалізованих магазинах можна знайти світильники стельові будь-якого забарвлення і форми. На поверхні розсіювача часто можна побачити гарний візерунок. Використовуються подібні стельові світильники для кухні, спальні і взагалі для будь-якого житлового або нежитлового приміщення.

Стельовий світильник в інтернет-магазині Люстра-Стиль в Києві

Такі освітлювальні прилади найчастіше призначені для однієї лампи. Але є ряд моделей, в яких передбачено кілька ламп. Такі стельові світильники оснащуються лампами розжарювання або галогенними лампами, в більш рідкісних випадках - люмінесцентними, але ми рекомендуємо використовувати популярні нині світлодіодні лампи. Кількість ламп впливає на температуру, тому, купуючи люмінесцентні світильники на стелю, вивчіть максимальну потужність джерел світла. З огляду на те, що розсіювач доводиться знімати тоді, коли потрібно поміняти лампу, зручніше буде використовувати хоча б галогенну лампочку. Вона прослужить в кілька разів довше, ніж лампа розжарювання.

Економія простору зі світильниками на стелю

Можливість користуватися стельовим світильником у людей з'явилася в 20 столітті. Зараз він є віддзеркаленням епохи - тактичний і вишуканий. Проста і ергономічна форма робить ці освітлювальні прилади зручними не тільки для офісних приміщень, а й для квартир, будинків, заміських особняків. Світильник стане паличкою-виручалочкою, освітлюючи коридори, кімнати з невисокими стелями і сходові марші. У дитячих кімнатах вони теж доречні, особливо в кімнатах з багатоярусними ліжками.

При копіюванні інформації активне посилання на інтернет магазин люстр і освітлення обов'язкове!

автор: Александра Сосье
Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: