Види настільних ламп

Настільна лампа як вид освітлення

Точкове освітлення, що дозволяє забезпечити комфорт при читанні, письмі або використанні персонального комп'ютера, легко забезпечити за допомогою настільної лампи. Зручне розташування і м'яке світло створюють затишну обстановку для вирішення практичних питань. Економія електроенергії - це ще один плюс до скарбнички настільних джерел освітлення. У деяких моделях з поворотним штативом напрямок світла вибирає сам користувач. У деяких моделях також є настільна лампа з сенсорним керуванням. Одним тільки дотиком її можна увімкнути або вимкнути. У різноманітті вибору сучасних настільних ламп кожен зможе відшукати найбільш підходящий варіант.

Настільні лампи з дерева

Дерев'яні вироби у вигляді настільних ламп набувають все більшої популярності завдяки природній теплоті, яку дарують натуральні матеріали. Різноманітні форми і цікаві деталі, виконані з дерева різних порід, дозволяють домогтися ідеального поєднання з уже існуючим інтер'єром. Настільні лампи з дерева прекрасно впишуться як в класичну обстановку, так і в інтер'єр в стилі хай-тек. Різновиди такого елемента, як настільний світильник, виготовлений з дерева, відповідають всім екологічним вимогам, що дає можливість застосовувати їх для дітей будь-якого віку.
Настільна лампа з регулятором яскравості
Інтенсивність світла може змінюватися в залежності від бажання користувача, в разі якщо це – настільна лампа з регулятором яскравості. Важливо пам'ятати про те, що для даного різновиду освітлювальних приладів підходять не всі типи ламп. Принцип дії цих приладів заснований на реостаті. За допомогою спеціального регулятора, який виконується у вигляді підсвічування, можливо регулювати яскравість світла. Яскраве світло під час занять і м'яке світіння для читання перед сном - все це стає можливим при використанні ламп. Без всяких сумнівів настільна лампа з можливістю регулювання яскравості підійде в ваш вишуканий інетрьер і буде радувати вас кожного дня. Такі лампи вважаються одними з найсучасніших елементів освітлення.

Галогенні настільні лампи

Галогенні настільні лампи є чудовою альтернативою звичайним лампам розжарювання. Показники світності колб, наповнених парами галогенів, при однаковій потужності значно перевищують світність ламп розжарювання. Скло, з якого виготовляють колбу, здатне витримувати більш високі температури. Температура всередині колби є підвищеною, завдяки чому вольфрамова спіраль розжарюється сильніше. Саме завдяки цьому ефекту настільні лампи дозволяють отримати високу світність при збереженні тих же компактних розмірів. Світло, що йде від таких настільних ламп, схоже на світло в яскравий сонячний день.

Кришталеві настільні лампи, люстри

Елегантні ноти до загальної симфонії інтер'єру вносять (кришталеві) настільні лампи. Заломлення світла в гранях кристалів кришталю наповнює сяйвом будь-яке внутрішнє оздоблення. Якісний і довговічний матеріал, такий як кришталь, не схильний до помутніння. Він продовжує сяяти протягом всього терміну служби настільної лампи з абажуром. Даний матеріал в більшості випадків має гірське походження. Робочий кабінет матиме респектабельний вигляд завдяки кришталевій лампі на столі.

Люстри недорого

Якщо ви вибрали для замовлення люстри Київ, то визначити надійність інтернет-магазину, що пропонує купити люстру недорого, досить просто. Продавець, якому можна довіряти, завжди вказує на сайті свою реальну адресу, телефон, продаж люстри супроводжується дзвінком на ваш телефон і уточненням всіх деталей замовлення. За вказаними даними в Мережі легко знайти відгуки і незалежну інформацію про інтернет-магазин.
автор: Люстра-стиль
Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: