Підключаємо люстру без виклику майстра

Підключення люстри до вимикача не стане проблемою, якщо ви знайомі з азами електрики і дотримаєтеся всіх етапів техніки безпеки, в іншому випадку вам без послуги професійного електрика не обійтися.

Як підключити люстру самому | Люстра-СтильУстановка люстри без майстра | Люстра-Стиль

Перед підключенням люстри розберемося з проводами, які виходять з неї. Залежно від кількості ламп, проводів може бути від 3 до 4, а також десь недалеко від них на стіні повинен бути вимикач.

підключення люстри в домашніх умовах | Люстра-Стиль

Всі з'єднання люстри виробник підключає всередині самої основи, а на поверхню виведені тільки основні дроти різного кольору. Для зручності при підключенні для недосвідченої людини, яка не розбирається в електриці, нульовий провід завжди відрізняється від фазних.

Популярні варіанти підключення люстри

Всі люстри, які можна знайти в нашому магазині освітлення, мають дві схеми роботи: одно- або дворежимну. При першій до люстри підключений одноклавішний вимикач, при якому вона або вся вмикається або вимикається. В іншому випадку підключений двоклавішний вимикач, при якому люстра має два режими роботи. При увімкненні однієї клавіші спалахує певна частина люстри - половина, а при увімкненні другої клавіші спалахує вся люстра. Зручна дана схема тим, що можна регулювати освітленість приміщення. Схема роботи представлена ​​на малюнку.

 схема підключення люстри | Люстра-Стиль
Як видно з наведеної схеми, задіюються три дроти при підключенні одноклавішного вимикача - це однорежимна люстра. Розмітка: фазний провід - чорний (або білий); нульовий - синій; земля (нуль) - жовто-зелений. При цій схемі підключення розводка проводів показана на малюнку нижче. Всі плафони підключені послідовно до фазного проводу.
 розводка проводів люстри | Люстра-Стиль

Про всяк випадок наводимо принципову схему люстри на п'ять лампочок.

принципова схема | Люстра-Стиль

Якщо потрібно 4 дроти для підключення, значить у вас вже дворежимна люстра. Схема розведення люстри показана нижче. Управління проводиться Двоклавішний вимикачем. Одна клавіша управляє 1,2,4 лампочками, відповідно до одного фазного проводу, а друга 3,5, до другого проводу.
 Розведення люстри 4 дроти | Люстра-Стиль

Підключення люстри до вимикача (одно- і двоклавішний) - схеми електропроводки.

 схеми електропроводки | Люстра-Стиль
Також в інтернет магазині освітлення представлені інструкції про підключення точкового світильника своїми руками.
Интересно | Люстра-Стиль  

Також цікаво дізнатися:

 
 
автор: Люстра-стиль
Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: