Світлодіодні точкові світильники. Розставляємо акценти

Світлодіодні точкові світильники однаково добре виглядають як вдома, так і в офісі. Їх можна розташувати як на стелі, так і на стіні, в шафі і навіть на підлозі.

Світлодіодні точкові світильники дуже добре виглядають в поєднанні зі звичайними люстрами. Світло, що заливає, освітлює приміщення, а точкові світильники роблять акценти на певних елементах декору. Завдяки тому, що «точки» мають невеликий кут розкриття, вони ідеально підходять для підсвічування різних об'єктів. Точкове підсвічування допоможе візуально виділити потрібні об'єкти. Саме тому сьогодні такі світильники можна зустріти у вітринах магазинів, в картинних галереях, а також біля музейних експонатів.

Сьогодні більшість споживачів вже знають про переваги світлодіодних ламп перед іншими джерелами світла. Про те, що світлодіоди економічні і споживають мінімум електроенергії, знають всі, хто хоч трохи цікавиться даним питанням. Однак, це не єдина перевага нових джерел світла. Світлодіоди практично не виділяють теплове і ультрафіолетове випромінювання. Тому такі світильники можна безпечно розміщувати в безпосередній близькості від картин, а також використовувати для підсвічування вітрин з косметикою і ювелірними прикрасами.

Перейти в салон люстр Люстра-Стиль в місті Київ.

автор: Александра Сосье
Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: