Світлодіодні лампи з регулюванням яскравості

Що таке димірувані світлодіодні лампи? Як зробити освітлення максимально комфортним завдяки димерами.

Димірувані світлодіодні лампи – комфортне освітлення в будинку

Що таке димер для світлодіодної лампи?

Слово "димер" походить від англійського "dim" і означає "затемнювати". Це невеликий за розміром пристрій, який призначений для плавного регулювання яскравості світла лампи. У більшості випадків димер – це своєрідна ручка-регулятор, при обертанні якої змінюється рівень освітленості. Такий процес управління яскравістю світла називають диміруванням. Яскраве освітлення в будинку потрібне не завжди, а лампочка з димером дозволить зробити світло максимально комфортним залежно від ситуації. За способом управління димери поділяють на такі види: механічні, електронні (контактні і безконтактні), дистанційні та акустичні. У даній статті мова піде про димери для світлодіодних лампочок, як найбільш якісні і сучасні джерела світла.

Що таке димірувана лампа?

Світлодіодна димірувана лампа – це лампа з можливістю управління світловим потоком (плавне зменшення або збільшення яскравості). Слід звернути увагу на те, що світлодіодні лампи не завжди диміруються (на відміну від ламп розжарювання і галогенних ламп). Тому при виборі led-лампи, звертайте увагу на наявність такої опції. Існують освітлювальні прилади (люстри, світильники, торшери, настільні лампи), в які вже вбудований такий регулятор яскравості. Димер також можна придбати окремо. Великий плюс світлодіодних ламп з димером - це те, що їм не страшні перепади напруги в мережі. Для тривалої і надійної роботи рекомендуємо купувати світлодіодні лампи димірувані хорошої якості.
Пристрій для регулювання яскравості світлодіодної лампи

Принцип роботи димера

Найпростіші димери призначені тільки для виконання однієї функції - регулювання освітленості. Більш сучасні - мають розширений спектр функцій:

    • дистанційне керування освітленням (управління голосом, акустичне управління (шум), інфрачервоний канал,
    • автоматичне вмикання / вимикання світильника по таймеру,
    • автоматичне вмикання / вимикання світильника за заданою електронною програмою керування,
    • імітація присутності,
    • різні режими миготіння / затемнення.

Автоматичне димірування

Димірування світлодіодних ламп сприяє економії енергоспоживання. Так, автоматичний димер буде світити стільки, скільки необхідно: якщо приміщення добре освітлене денним світлом, яскравість буде невелика, а в похмуру погоду або в разі поганого світла з вулиці, буде яскравіше освітлення. Димірування в автоматичному режимі може бути використане з метою попередження: при включенні освітлення, щоб не допустити негативного впливу на очі або перед швидким відключенням світла.

Димірувані світлодіодні світильники

Світильник з димером - це освітлювальний прилад для внутрішнього освітлення приміщення з можливістю налаштувати необхідний рівень світлового потоку. Такі прилади використовуються з метою економії електроенергії і створення максимально комфортного освітлення. Недолік світла, як і його зайва яскравість, можуть негативно впливати на очі. Так, світильники з димером будуть дуже актуальними в офісі. Працівники можуть самі налаштовувати яскравість освітлення – ніяких спеціальних навичок для цього не потрібно. Такі світильники зовні виглядають так само, як і звичайні, але відрізняються всередині. Наявність підсвічування не впливає на зовнішній вигляд світильника - ви можете вибирати освітлювальний прилад, який добре впишеться в інтер'єр Вашого будинку або офісу. Ринок освітлення постійно поповнюється новими цікавими і функціональними приладами. До таких ми з упевненістю можемо віднести світлодіодні димірувані світильники з пультом або WI-FI управлінням. Використання такого світильника розширить можливості управління світлом.
Димірування світлодіодних стрічок
При покупці світильників з димером, звертайте увагу на його якість. Неякісний димер створює екстремальні умови роботи для світильника, що може призвести до вигоряння світлодіодів і некоректної роботи світильника в цілому. Вибираючи світлодіодний світильник з регулюванням яскравості, звертайте увагу також на значення мінімального навантаження димера – воно не повинно бути більше сумарної потужності використовуваних ламп.

Димірування світлодіодної стрічки

Диміруваними можуть бути не тільки лампочки і світильники, а й світлодіодні стрічки. Димер управляє такими ефектами як регулювання яскравості і дистанційне вимкнення / увімкнення, розширюючи таким чином можливості світлодіодного підсвічування.

Дімміруемие світлодіодні лампи в Києві

Лампи світлодіодні димірувані ви завжди можете придбати в інтернет-магазині Люстра-стиль. Це світлодіодні лампочки Osram, led-лампочки CIVILIGHT, Світлодіодні лампочки RGB Light Topps. Наші фахівці завжди нададуть вам професійні консультації в питанні вибору освітлення.
 
автор: Люстра-стиль
Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари: