Захист інформації та відповідальність

Увага! Наразі наш інтернет-магазин приймає та доставляє замовлення у штатному режимі.
Відвідування шоу-руму обмежене (не працює) у зв'язку з карантином.
Субота тимчасово вихідний день.
Якщо у вас виникли запитання стосовно замовлення, телефонуйте! Детальніше

Вся конфіденційна інформація, якою ми обмінюємося зі своїми клієнтами, що містить такі дані, як наприклад, персональна і фінансова інформація, відомості про кредитні картки й інші дані, що передбачають строго обмежений доступ, в обов'язковому порядку передається в зашифрованому вигляді, з використанням протоколу SSL, що гарантує максимальну секретність і безпеку.
Ми гарантуємо таємність усієї конфіденційної інформації, що надходить від клієнтів. Ми так само гарантуємо, що ця інформація не буде доступна або передана будь-кому іншому, включаючи приватних осіб і організації.

Безпека, забезпечена сервером SSL


Ми застосовуємо 128-бітове кодування інформації на сервері SSL відповідно до стандартів USA. Це найвищий стандарт, застосовуваний для забезпечення шифрування інформації в мережі Інтернет. Примітка: Уряд Сполучених Штатів обмежує продаж таких систем шифрування за межі США. Наш сервер розміщений в США, і завдяки нашим Американським партнерам ми змогли забезпечити Вашу Інтернет безпеку на найвищому світовому рівні.

Сервер SSL

Протокол SSL (Secure Sockets Layer) кодує всі дані, що передаються через Інтернет між клієнтом і сервером. Ця система гарантує передачу інформації тільки між клієнтами, підключеними один до одного через цей протокол, і доступ до даних або перехоплення і використання інформації третіми особами неможливий.